Dobre gry dla wszystkich

Dobre gry dla wszystkich

Granie w różnego rodzaju gry daje nam wielką satysfakcję. Tak, nie chodzi tylko o gry komputerowe, ale również o gry planszowe, czy też inne gry towarzyskie. Co więcej, chyba można powiedzieć, że takie gry lepiej na nas działają, zapewniając ogromną dawkę śmiechu. Do tego, dzięki nim możemy przebywać we wspólnym gronie, doskonale się bawiąc. Jest jedna taka gra, która cieszy się dużą popularnością. Co więcej, doczekała się ona już różnych odmian. Mowa tutaj o 5 sekund, 5 sekund bez cenzury (https://www.taniaksiazka.pl/5-sekund-bez-cenzury-trefl-p-913068.html).

5 sekund

Trefl zebrał bardzo pozytywne recenzję za tą grę, która to może przyprawić nie jedną dorosłą osobę o zmarszczki. Dlaczego? Ponieważ nie tak łatwo odpowiedzieć na pytanie w ciągu 5 sekund. Jeżeli komuś wydaje się, że jest to łatwe, to wcale tak nie jest. Czas leci, a w takim stresie odpowiedź na pytanie wcale nie chce przyjść do głowy. Gra 5 sekund jest o tyle dobra, że można w nią grać wszędzie. Nawet, jeżeli jest się w drodze na wakacje autem (oczywiście, oprócz kierowcy, który to musi skupić się na jeździe autem). Jest to gra towarzyska, która nie zajmuje dużych rozmiarów. Aby rozegrać grę potrzebne są karty z pytaniami, czasomierz oraz dobre chęci. A tych na pewno nikomu nie zabraknie. 5 sekund jest o tyle dobre, że do zabawy można zaprosić wszystkich, ponieważ zdecydowana większość osób powinna znać odpowiedzi na zadane pytania. Ale czy będą oni przypomnieć sobie prawidłowe odpowiedzi? Na pewno będzie to dla nich nie lada wyzwanie. Uwaga! Każdy kolejny gracz, który będzie odpowiadał na pytanie, nie może zdublować odpowiedzi. Niełatwo prawda? A czasu wcale nie przybywa. Czas więc na to, aby sprawdzić się w tej niezwykle emocjonującej rozgrywce.

5 sekund bez cenzury

Tak, gra tylko dla osób pełnoletnich. Jak łatwo się domyślić, chodzi tu o seks oraz o rzeczy z nim związane. Czy będziesz potrafił wymienić trzy produkty spożywcze, które można wykorzystać podczas seksu? Albo czy będziesz potrafił wymienić trzy smaki prezerwatyw? Robi się ciekawie prawda, a to dopiero początek tego, co czeka na wszystkich w pudełku. Oczywiście, ale czas na udzielenie odpowiedzi jest ograniczony. Wszyscy mają 5 sekund na to, aby udzielić poprawnej odpowiedzi. W pudełku znaleźć można 163 karty, które dają 326 pytań. Tak, jest tego tak dużo, więc dorośli mogą się naprawdę doskonale bawić przez bardzo długi czas. Śmiechu będzie co nie miara. Czas udowodnić wszystkim, że bez żadnego skrępowania można mówić (i myśleć!) o wszystkim co jest związane z seksem.